Služby

Zaisťujeme komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť pre našich klientov. Pracuje u nás praktický lekár, pravidelné sú návštevy špecialistov. Tím profesionálne vyškolených zamestnancov sa stará o všetko potrebné pre príjemné ubytovanie a trávenie voľného času našich zverencov. Pri vybavovaní izieb sme kládli dôraz na funkčnosť, bezpečnosť a pohodlie. Dbáme na čistotu a príjemné prostredie. To všetko sú dôležité faktory prispievajúce k spokojnej atmosfére u nás.


Bývanie a stravovanie

Ako už bolo povedané, pri vybavovaní izieb sme mysleli hlavne na bezpečnosť a pohodlie klientov. Na izbách je elektricky polohovateľné lôžko, skriňa, stolíky, chladnička, prípadne televízor a telefón. Izby majú predsieň, samostatnú kúpeľňu a WC. Samozrejmosťou je poskytovanie služieb stravovania.

Ošetrovateľská a zdravotná starostlivosť

Ošetrovateľská a zdravotná starostlivosť je zaisťovaná praktickým lekárom. K ostatným odborným lekárom je zaistený odvoz a v prípade potreby i doprovod. Rešpektujeme slobodnú voľbu lekára, klient má možnosť zostať i naďalej v starostlivosti svojho dovtedajšieho lekára.