Szentgotthárdi Nemzetközi Sporttalálkozó

2018. június 13-án nemzetközi sporttalálkozón vettünk részt Szentgotthárdon.

Reggel 6 órakor indultunk 5 lakónkkal, fél 10 körül érkeztünk meg. A tízórai elfogyasztása után megkezdődtek a sportversenyek. Lakóink asztalitenisz, lengőteke, célba dobás, futás és kapura rúgás kategóriákban indultak. Az ebéd elfogyasztása után az otthon kultúrtermében került sor az ünnepélyes díjátadóra. Lakóink nagyon szép eredményeket értek el.  Asztaliteniszben Terézia a kategória győzteseként elhozta az 1. helyet, csakúgy, mint kapura rúgásban. Ľudovít két 3. helyezést ért el: asztaliteniszben és futásban. Miro kapura rúgás kategóriában 2. lett. Az eredményhirdetés után következett a tombolahúzás. Ebben is szerencsésnek mondhattuk magunkat, hiszen 4 díjat is nyertünk. A tombola után elbúcsúztunk és elindultunk a nem is olyan rövid útra. Eredményes, sikeres napot zártunk.