XII. Župná paralympiáda

Dňa 25. septembra 2019 sa konal XII. ročník Župnej paralympiády v Trnave. Futbalisti ŠK Habilitas Okoč už tradične sa zapojili do futbalového turnaja. Súpermi nášho družstva v tejto medzinárodnej súťaži boli futbalisti zo SK Zlín (CZE), SK Zsira a SK Szentgotthárd (oba HUN).

Na futbalovom ihrisku Športového gymnázia Jozefa Herdu v Trnave sa hrali zaujímavé a dramatické zápasy. Najúspešnejší v bojoch boli futbalisti Sjednocenej kopanej Zlín, ktorí sa stali víťazom turnaja pred druhým SK Szentgotthárd, tretím ŠK Habilitas Okoč a štvrtou SK Zsira. Najlepšieho brankára turnaja mali zo Szentgotthárdu, najlepšieho hráča v poli z SK Zsira, kým najlepšieho strelca na turnaji mal tím ŠK Habilitas Okoč.

Pred slávnostným vyhlásením výsledkov a odovzdávaním cien sme pre našich športovcov rezervovali bowling, pri ktorom sa dobre zabávali a aj trošku zasúťažili.

Naša vďaka patrí všetkým organizátorom tejto akcie a vedeniu športového gymnázia, ktoré nám každý rok nielen poskytuje ihrisko, ale aj prekvapí našich športovcov milým programom.

Po slávnostnom odovzdávaní cien a spoločnej večere sme sa rozlúčili s našimi kamarátmi a spolu sa tešíme na ďalší ročník paralympiády.

Slávnostné otvorenie futbalového turnaja
Slávnostné otvorenie futbalového turnaja
Sľub športovcov
Sľub rozhodcov
ŠK HABILITAS Okoč
Futbalový turnaj - momentky
Futbalový turnaj - momentky
Futbalový turnaj - momentky
Futbalový turnaj - momentky
Náš tím na paralympiáde